Готви паметно: Како да подготвите здрава ужина за само три минути

By

Посна или мрсна верзија на рецептот? Одлучете сами!

Потребни состојки:

1 туна во масло

200 грама намаз

1 лажицка копер

1 тврдо варено јајце

– сол и бибер

Погледнете во продолжение за што станува збор.

Ќе ви се допадне

TwistMoe: ABCiee Working Diary anime episode 12 online free at https://twistmoe.net free anime

AniWatch: Igano Kabamaru anime episode 24 online free at https://aniwatch.pro free anime

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

Myriad Colors Phantom World (https://animekisa.in/m/GNB) Episode 13

Tapas: https://tapas.io/gogoanimelol

Tldrlegal: https://tldrlegal.com/users/gogoanimelol