Како да подготвите здрава ужина за само три минути

By

Посна или мрсна верзија на рецептот? Одлучете сами!

Потребни состојки:

1 туна во масло

200 грама намаз

1 лажицка копер

1 тврдо варено јајце

– сол и бибер

Погледнете во продолжение за што станува збор.

Ќе ви се допадне

Fei Ren Zai 4th Season Episode 8

Watch anime online for free at AnimeFreak animes online

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Vampire Holmes Episode 12

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimebe/about

Soundcloud: https://soundcloud.com/gogoanimebe