Лекува импотенција, синуси, висок притисок и реума – јадете лук почесто

Направете смеса која лечи се од глава до пети.

Го решава проблемот со импотенција, висок крвен притисок, болни синуси, реума, гастрит како и воспаление на плуќата. Главна намирница е белиот лук, еве како делува:

https://www.youtube.com/watch?v=U8tygB-6FPI

Scroll to Top