ВИДЕО: Необичен рецепт: Би пробале ли банани обвиткани во сланина?

Сте слушнале за секаква храна, и на сите ни се омилени бананите и сланината. Но дека може да се испече на скара банана обвиткана во сланина сигурно не сте слушнале.

Конечно имате прилика да пробате нешто едноставно а неверојатно вкусно, банани обвиткани во сланина испечени на скара.

Погледнете го рецептот на видеото:

Scroll to Top