(ВИДЕО) Подгответе ги највкусните пуканки на светот

Сè што ви е потребно се пуканки, изрендан пармезан, маслиново масло и мешавина од зачини составена од рузмарин, босилек и оригано.

Погледнете го видеото и веднаш пробајте ги овие пуканки за кои многумина велат дека се највкусни на светот.

Scroll to Top