Заблажете се без грижа за калориите – Eве како да направите лесен вусен десерт

By

Ако сакате благи работи, а внимавате на линијата, овие палачинки ќе ги обожавате.

Се спремаат само од две состојки, не содржат шеќер и вештачки засладувачи, како ни брашно, ни млечни производи.

Еве како да ги направите:

-1 зрела банана

-2 јајца

На почеток со виљушка испасирајте ја бананата. Матете ги јајцата, па соединете ги со овошјето. Секако, по желба можете да ставите различни состојки како мед, цимет, бадем, кокос.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Strike Witches: Road to Berlin animeflv Episode 12 anime stream

Watch Luger Code 1951 Episode Full

Watch Gunslinger Girl: Il Teatrino OVA Episode 2

The Perfect World (Dub) Episode Full

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/gogoanimelol

Coub: https://coub.com/gogoanimelol