(ФОТО) Ќерката на Тамара ги собра сите погледи во Охрид!

By

Пејачката Тамара Тодевска периодов престојува и се одмора во Охрид, па секојдневно ги известува од таму обожавателите со најнови фотографии.

Најмногу ужива нејзината ќеркичка Хана, која одлично се забавува со мама Тамара покрај вода, а најновата фотографија ги собра сите погледи.

Во еден хотел во Охрид, Тамара ја фотографирала малата Хана како прави преслатка фаца, па под фотографијата напишала:

Да, повелете!

Ќе ви се допадне

Jujutsu Kaisen (TV) Recap (https://gogoanime.be/m/B1ZN) Episode Full at GoGoAnime the daily life of the immortal king gogoanime

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld Episode 7 at website https://animeplanet.cc anime planet free