(ФОТО) Ќерката на Тамара ги собра сите погледи во Охрид!

Пејачката Тамара Тодевска периодов престојува и се одмора во Охрид, па секојдневно ги известува од таму обожавателите со најнови фотографии.

Најмногу ужива нејзината ќеркичка Хана, која одлично се забавува со мама Тамара покрај вода, а најновата фотографија ги собра сите погледи.

Во еден хотел во Охрид, Тамара ја фотографирала малата Хана како прави преслатка фаца, па под фотографијата напишала:

Да, повелете!

Scroll to Top