Катица се опушта со пушење

By

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева неделново попладне го мина на кафе со пријателка, во кафулето Бела Виста.

И обвинителката ја измами сонцето, па убавото време го искористи на кафе, каде муабетот подобро оди со цигара.

За разлика од нејзиното медиумско појавување, кога е поелегантно облечена, овој пат таа беше во кежуел облека.

Ќе ви се допадне

Kaguya-sama: Love is War Season 2 (Dub) Episode 12 at Crunchyroll crunchyroll anime free

Watch The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments (Dub) Episode 17 (https://animefreak.ws/m/x5My/ep-17) at website https://animefreak.ws anime freak new site