Шенки Версаче купил вила за развратни журови вредна 4 милиони евра

By

Познат по единствениот стил, Шенки Версаче од Арачиново го освои Балканот, а почна и да го населува.

dobivaj vesti na viber

Богатството тој го троши на луксузни автомобили, гардероба, куќи и станови. Подолго размислувал да купи куќа во Србија зашто земјата за него била рај.

– Србија е преубава, уживам во природата, а она што мене ми е најбитно – има преубави девојки и богат ноќен живот. Затоа и решив да најдам куќа во која ќе можам да правам развратни журови какви што не сте виделе во Србија – објаснува Шенки за српски медиум.

Бидејќи сѐ во неговиот живот мора да биде на највисоко ниво, не жалел пари и за вилата во Белград платил 4 милиони евра.

 

Ќе ви се допадне