Водителката на Брза кујна e НАЈСРЕЌНА НА ЦЕЛ СВЕТ – Има важен повод за славење

By

Секој работен ден на Сител телевизија имате прилика да го гледате популарното кулинарско шоу Брза кујна.

dobivaj vesti na viber

Водителката Александра Пановска Илиевска важи за една од омилените ТВ лица. Денес, таа го слави својот роденден.

Нејзините колеги и подготвија изненадување, па таа веднаш се пофали на социјалните мрежи.

Јас сум најсреќна на цел свет. Благодарам колеги од срце, напиша Пановска на Фејсбук.

Ќе ви се допадне