Водителот на Канал 5 ги насмеа гледачите до солзи

By

Водителот на утринската емисија „Здраво Македонијо“ на Канал 5, Роберт Јанков на својот Фејсбук профил често објавува шеги на своја сметка, па овој пат одлучи да се пошегува со својата среќа и ги насмеа гледачите до солзи.

Ќе ви се допадне

Watch Kuma Miko Specials Episode 2

Website https://twistmoe.net: Watch Genshiken 2: Menma Special (Dub) twistmoe Episode Full english dubbed anime

Website https://animeheaven.pro: Watch Sorcerer Hunters animeheaven Episode 26 attack on titan anime heaven

Website https://animeflix.nl: Watch Bleach the Movie: Memories of Nobody animeflix Episode Full animeflix howls moving castle

Issuu: https://issuu.com/kissanimemx

Openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/user/gogoanimelol