Александра Заева

(Фото) Заева и Иван елегантни на свадба

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева објави фотографии од свадба од нејзини блиски пријатели. Покрај неа на забавата беше и нејзиниот партнер Иван Проданов. …

(Фото) Заева и Иван елегантни на свадба Прочитај повеќе »

(Фото) Александра Заева шик во Германија

Александра, ќерката на премиерот Зоран Заев, е на патување во Франкфурт, Германија. Таа сподели фотографија и неколку видеа од празничната атмосфера во германскиот град, а …

(Фото) Александра Заева шик во Германија Прочитај повеќе »

(Фото) Александра Заева со момчето пазарува во Истанбул

Александра Заева, ќерката на премиерот, е неколку дена на одмор во Турција. Таа заедно со своето момче Иван Проданов замина во еден од најголемите и …

(Фото) Александра Заева со момчето пазарува во Истанбул Прочитај повеќе »

Scroll to Top