бори

Жешка бринета се бори за најубава жена во Босна и Херцеговина

Андреа Брачиќ од Мостар е во борба за титулата најубава жена во Босна и Херцеговина, како што пренесува bbportal.info. Таа ќе се натпреварува во најпрестижниот …

Жешка бринета се бори за најубава жена во Босна и Херцеговина Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) „Врати се кога ќе ти порасне коса“ – МОНСТРУМ водителот го навреди момчето кое се бори со ракот

Холмс на семејството му посака среќа во собирањето на средствата, но додека го завршуваше разговорот, одлучи да емисијата ја одјави на бизарен начин. Гледачите на …

(ВИДЕО) „Врати се кога ќе ти порасне коса“ – МОНСТРУМ водителот го навреди момчето кое се бори со ракот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Има нога до грло, и стапало за Гинис – Русинката Екатарина се бори за светски рекорд

Екатарина се обидува да го собори Гинисовиот рекорд како жена со најдолги нозе на светот. Екатарина Лисина, поранешна професионална кошаркарка од градот Пенза, се надева …

(ВИДЕО) Има нога до грло, и стапало за Гинис – Русинката Екатарина се бори за светски рекорд Прочитај повеќе »

Тим на доктори се бори за неговиот живот – Српскиот пејач во болница два пати оживуван

Познатиот пејач Павле Дејаниќ, кој популарноста ја стекна во „Пинкови ѕвездички“ бил во тешка состојба откако го каснало стршлен и ведна бил пренесен во болница. …

Тим на доктори се бори за неговиот живот – Српскиот пејач во болница два пати оживуван Прочитај повеќе »

Scroll to Top