девојче

Девојче има бела, нескротилива коса – По две години лекарите соопштиле необична дијагноза

Таа е една во милион. Кога 29-годишната Сара Ламб ја родила својата ќеркичка Џејли, сѐ било во најдобар ред. Породувањето поминало во најдобар ред, а бебето …

Девојче има бела, нескротилива коса – По две години лекарите соопштиле необична дијагноза Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погоди кој сум? – Некогаш слатко девојче, а денеска една од најубавите водителки

Дали можете да претпоставите за кого се работи?Дали ја препознавате младата дама од фотографијата? Во прашање е една позната водителка, која многу луѓе ја сметаат …

(ФОТО) Погоди кој сум? – Некогаш слатко девојче, а денеска една од најубавите водителки Прочитај повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) СМРТ НА ЖИЧАРА – Тинејџерка и помагаше на девојче да се спушти од зградата па ИЗГУБИ РАМНОТЕЖА

Адита Санги (16) седеше на работ на шестокатницата и им помагаше на останатите ученици да ги прицврстат безбедностните појаси, пред да се спуштат, кога наеднаш …

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) СМРТ НА ЖИЧАРА – Тинејџерка и помагаше на девојче да се спушти од зградата па ИЗГУБИ РАМНОТЕЖА Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Девојче започнува да танцува секојпат кога ќе го слушне мега хитот „Despacito“

Заразниот ритам на мега хитот „Despacito“ како вирус се пренесува низ телото и ги раздвижува мускулите. Видео од девојче, кое остава сè и започнува да …

(ВИДЕО) Девојче започнува да танцува секојпат кога ќе го слушне мега хитот „Despacito“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Струк како на девојче – Тамара никогаш не сте ја виделе послаба

Тамара Џуриќ по двомесечна агонија, се врати во секојдневниот живот, во кој беа вклучени и ноќните излегувања. Откако преживеа вистинска драма, поради операцијата на задникот, …

(ФОТО) Струк како на девојче – Тамара никогаш не сте ја виделе послаба Прочитај повеќе »