Џејми Спирс

Без мене ќе беше мртва, рече таткото на Бритни Спирс, кој 13 години имаше контрола врз животот на пејачката

Таткото на Бритни Спирс, Џејми Оливер, кој 13 години имаше целосна контрола над пејачката, во едно од последните интервјуа призна дека ако не бил тој, …

Без мене ќе беше мртва, рече таткото на Бритни Спирс, кој 13 години имаше контрола врз животот на пејачката Прочитај повеќе »

Идејата за старателството беше на мајка мѝ, таа ми го уништи животот, рече Бритни откако ја доби судската битка со татко ѝ

Поп-пејачката Бритни Спирс ја обвини мајка ѝ Лин Спирс дека ѝ го уништила животот и дека идејата за старателството да го има татко ѝ Џејми, …

Идејата за старателството беше на мајка мѝ, таа ми го уништи животот, рече Бритни откако ја доби судската битка со татко ѝ Прочитај повеќе »

Џејми Спирс ѝ се заканувал на Бритни дека ќе ѝ ги земе децата, открива новиот филм на „Нетфликс“

Таткото на поп-пејачката Бритни Спирс, Џејми, ѝ се заканувал дека ќе ѝ ги земе децата. Ова се отркива во новиот филм на „Нетфликс“, кој премиерно …

Џејми Спирс ѝ се заканувал на Бритни дека ќе ѝ ги земе децата, открива новиот филм на „Нетфликс“ Прочитај повеќе »

И посакувам сè најдобро, таткото на Бритни Спирс побара прекин на старателството

Таткото на поп пејачката Бритни Спирс, Џејми, побара од судот во Лос Анџелес прекин на неговото 13 годишно старателство над ќерката, известија медиумите во средата, …

И посакувам сè најдобро, таткото на Бритни Спирс побара прекин на старателството Прочитај повеќе »

Бритни Спирс тврди дека татко ѝ сака да изнуди два милиона долари од неа

Поп пејачката Бритни Спирс тврди дека нејзиниот татко Џејми Спирс сака да изнуди од неа два милиони долари. Таа тоа го навела и во новите …

Бритни Спирс тврди дека татко ѝ сака да изнуди два милиона долари од неа Прочитај повеќе »

Јас ја спасив ќерка ми, јавноста не ги знае деталите, рече таткото на Бритни Спирс откако се откажа од старателството

Таткото на поп-пејачката Бритни Спирс, Џејми, се огласи во јавноста откако се откажа од старателството над неа. Тој вели дека тој ја спасил, затоа што …

Јас ја спасив ќерка ми, јавноста не ги знае деталите, рече таткото на Бритни Спирс откако се откажа од старателството Прочитај повеќе »

Таткото на Бритни Спирс се согласил веќе да не ѝ биде старател

Таткото на Бритни Спирс, Џејми, се согласил веќе да не биде нејзин старател, пренесуваат светските медиуми. Џејми уште од 2008 година води грижа за неговата …

Таткото на Бритни Спирс се согласил веќе да не ѝ биде старател Прочитај повеќе »

Бритни Спирс изгуби на суд, татко ѝ Џејми Спирс останува нејзин старател

Пејачката Бритни Спирс го изгуби судскиот спор, во кој таа бараше да се прекине старателството на нејзиниот татко врз неа и конечно да може да …

Бритни Спирс изгуби на суд, татко ѝ Џејми Спирс останува нејзин старател Прочитај повеќе »

Бритни Спирс е како во кома, адвокатот на пејачката проговори за нејзината тешка состојба

Адвокатот на Бритни Спирс, Сем Ингам, откри детали за менталната состојба на пејачката и ја спореди со пациент во кома. Тој пред судот истакнал дека …

Бритни Спирс е како во кома, адвокатот на пејачката проговори за нејзината тешка состојба Прочитај повеќе »

Бритни Спирс ангажирала адвокат, не сака татко ѝ да управува со нејзиниот живот и финансии

Пејачката Бритни Спирс ангажирала адвокат, затоа што не сака татко ѝ, Џејми Спирс, да управува со нејзиниот живот и финансии, пренесуваат светските медиуми. Медиумите дојдоа …

Бритни Спирс ангажирала адвокат, не сака татко ѝ да управува со нејзиниот живот и финансии Прочитај повеќе »

Таткото на Бритни Спирс добивал закани од нејзините фанови дека ќе го убијат

Таткото на светската пејачка Бритни Спирс, Џејми Спирс, се огласи во јавноста дека добивал закани од разни луѓе за кои смета дека шират разни теории …

Таткото на Бритни Спирс добивал закани од нејзините фанови дека ќе го убијат Прочитај повеќе »

Бритни Спирс: Во болница ме држеа против моја волја и ме присилуваа да пијам лекови

Поп-пејачката Бритни Спирс изјави дека била присилена да биде во болница и дека ја држеле таму против нејзина волја, а лековите кои ѝ ги давале …

Бритни Спирс: Во болница ме држеа против моја волја и ме присилуваа да пијам лекови Прочитај повеќе »

Бритни Спирс ги откажа сите концерти

Светската пејачката Бритни Спирс ги откажа сите концерти во Лос Анџелес, поради нарушеното здравје на нејзиниот татко ѝ Џејми Спирс, пренесуваат американските медиуми. Џејми е …

Бритни Спирс ги откажа сите концерти Прочитај повеќе »

Таткото на Бритни Спирс ослободен од обвиненијата дека го нападнал внукот

Американскиот судија Грегори Тотен го ослободи таткото на Бритни Спирс, Џејми, од обвиненијата за наводен напад врз тринаесетгодишниот син на пејачката. Според Тотен, немало доволно …

Таткото на Бритни Спирс ослободен од обвиненијата дека го нападнал внукот Прочитај повеќе »

Поранешниот менаџер на Бритни Спирс доби судска забрана да ѝ се доближи на пејачката

Судот во Лос Анџелес изрекол петгодишна мерка забрана за поранешниот менаџер на Бритни Спирс, да ѝ се приближи рок од пет години, пишува американското списание …

Поранешниот менаџер на Бритни Спирс доби судска забрана да ѝ се доближи на пејачката Прочитај повеќе »

Scroll to Top