Добро

Се сликнал покрај булдужер и напишал на Фејсбук „Добро утро“ – Веднаш бил уапсен

Израелската полиција уапси еден палестински работник, откако на неговата порака на Фејсбук, која гласела „добро утро“, погрешно автоматски е преведена на компјутерот. Тој Палестинец минатата …

Се сликнал покрај булдужер и напишал на Фејсбук „Добро утро“ – Веднаш бил уапсен Прочитај повеќе »

(ФОТО) Меколи Калкин изгледа така добро, што нема да сакаме да го тргнеме погледот од него

Русокосиот Меколиј Калкин, го паметиме како симпатично момче од филмот „Сам дома“, кој дефинитивно ни го одбележа нашето детство. Па погледнете го самооо! За жал, …

(ФОТО) Меколи Калкин изгледа така добро, што нема да сакаме да го тргнеме погледот од него Прочитај повеќе »

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење

Познатата српска водителка има совршена линија.Снежана Дакиќ, која ја тера веќе петтата деценија од животот, има фантастична линија. Српската водителка деновиве ужива во Црна Гора, …

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење Прочитај повеќе »

(ФОТО) Лозови наместо цвеќе е новиот свадбен тренд ЗА ДОБРО на младенците

Мартина и Ордан Шошески од Прилеп, ќе ја паметат својата свадба како еден од најубавите и најсреќните денови  во животот, но и како ден кога …

(ФОТО) Лозови наместо цвеќе е новиот свадбен тренд ЗА ДОБРО на младенците Прочитај повеќе »

(ФОТО) Некогашната Мис во фустан кој на сите добро би им стоел

Убавата актерка, некогашна Мис на светот, го сврте вниманието кон себе, во фустанот кој беше хит на сезоната! Пријанка Чопра, не е дама која го …

(ФОТО) Некогашната Мис во фустан кој на сите добро би им стоел Прочитај повеќе »

Scroll to Top