Ен Хатавеј

(Видео) Ен Хатавеј доживеа незгоден момент во шоуто на Џими Фалон

41-годишната оскаровка Ен Хатавеј гостуваше во емисијата The Tonight Show на Џими Фалон. Ен е една од ѕвездите на филмот The Idea of ​​You, каде …

(Видео) Ен Хатавеј доживеа незгоден момент во шоуто на Џими Фалон Прочитај повеќе »

Ен Хатавеј откри дека имала спонтан абортус во 2015 година: „Тешко е…“

Актерката Ен Хатавеј откри дека имала спонтан абортус во 2015 година. Таа го откри ова откако беше прашана за нејзината објава на Инстаграм од 2019 …

Ен Хатавеј откри дека имала спонтан абортус во 2015 година: „Тешко е…“ Прочитај повеќе »

(Видео) Познатата актерка не можеше да стане од кревет бидејќи фустанот и беше претесен, снимката е хит

Ен Хетавеј стана хит на социјалните мрежи откако објави видео на кое се гледаат тешкотиите со кои се соочувала поради премногу тесниот фустан. Актерката на …

(Видео) Познатата актерка не можеше да стане од кревет бидејќи фустанот и беше претесен, снимката е хит Прочитај повеќе »

(Галерија) Ен Хатавеј и Ана Винтур ја повторија сцена од „Ѓаволот носи Прада“ на Модната недела во Њујорк

  Актерката Ен Хатавеј и Ана Винтур рекреираа сцена од „Ѓаволот носи Прада“ на ревијата на Мајкл Корс на Модната недела во Њујорк, додека седеа заедно …

(Галерија) Ен Хатавеј и Ана Винтур ја повторија сцена од „Ѓаволот носи Прада“ на Модната недела во Њујорк Прочитај повеќе »

Ен Хатавеј призна дела била алкохоличар

Една од најубавите светски актерки Ен Хатавеј (36) во гостувањето на емисијата на водителката Елен Деџенерис, открила дека во минатото имала големи проблеми со алкохолот. …

Ен Хатавеј призна дела била алкохоличар Прочитај повеќе »

Scroll to Top