Ен Хеч

Ен Хеч, Том Сизмор и Пол Сорвино изостанаа од листата Ин мемориам на Оскарите

Секоја година Академијата им оддава почит на истакнати филмски работници кои повеќе не се меѓу нас. Но, исто така, секоја година успеваат да изостават многу …

Ен Хеч, Том Сизмор и Пол Сорвино изостанаа од листата Ин мемориам на Оскарите Прочитај повеќе »

Ен Хеч пред несреќата била под влијание на различни дроги покажа обдукцијата

Неколку месеци по трагичната несреќа во која загина американската глумца Ен Хеч, се открија извештаите од обудкцијата и токсиколошкиот извештај. Во нејзиното тело патологот откри …

Ен Хеч пред несреќата била под влијание на различни дроги покажа обдукцијата Прочитај повеќе »

Ен Хеч ќе биде исклучена од апарати, а органите ќе ѝ бидат донирани

И официјално глумицата Ен Хеч ќе биде исклучена од апаратите кои ја одржуваат во живот. Лекарите велат дека нејзиниот мозок е мртов и дека ќе …

Ен Хеч ќе биде исклучена од апарати, а органите ќе ѝ бидат донирани Прочитај повеќе »

Ен Хеч била под дејство на дрога кога ја направила сообраќајната незгода

Актерката Ен Хеч била под дејство на кокаин и фентанил при тешка сообраќајна несреќа, по што падна во кома, пишуваат странските медиуми. Извори од полициската …

Ен Хеч била под дејство на дрога кога ја направила сообраќајната незгода Прочитај повеќе »

По несреќата, Ен Хеч е под истрага за возење под дејство на алкохол или дрога

Глумицата Ен Хеч која во петокот доживеа тешка сообраќајка, е под истрага за возење под дејство на алкохол или дрога. Хач минатата недела со Мини …

По несреќата, Ен Хеч е под истрага за возење под дејство на алкохол или дрога Прочитај повеќе »

(Фото) По тешката сообраќајна несреќа, Ен Хеч падна во кома ѝ се бори за животот

По тешката сообраќајка која ја доживеа пред неколку дена, глумицата Ен Хеч падна во кома ѝ се бори за живот, рекоа нејзините лекари. Таа доживеа …

(Фото) По тешката сообраќајна несреќа, Ен Хеч падна во кома ѝ се бори за животот Прочитај повеќе »

Scroll to Top