фарма

(Видео) Поранешна манекенка го обвини партнерот дека ја претепал

Поранешната манекенка, водителка и натпреварувачка на „Фарма“, Сандра Обрадовиќ (34), го обвини својот партнер, Владимир Бабиќ, дека ја претепал и дека веќе со години од …

(Видео) Поранешна манекенка го обвини партнерот дека ја претепал Прочитај повеќе »

ИСПЛИВА ПРИВАТНА СНИМКА: Нивната љубов е бурна, а сега се откриени непознати детали!

Ана Марија Смиљаниќ и Филип Ѓукиќ својата врска ја започнаа во реалното шоу „Фарма“, но кратко по излегувањето нивната љубов стана бурна. Се караа, се …

ИСПЛИВА ПРИВАТНА СНИМКА: Нивната љубов е бурна, а сега се откриени непознати детали! Прочитај повеќе »