фармерки

Мокасинки и фармерки шик комбинација за оваа пролет

Преодната сезона пролет – лето е идеална за фармерките да се искомбинираат со мокасинки, со можност за додавање на елегантна вибрација во секоја облека. Мокасинките …

Мокасинки и фармерки шик комбинација за оваа пролет Прочитај повеќе »

Дакота Џонсон избра фармерки за црвениот тепих

Популарната глумица Дакота Џонсон на црвениот тепих за настанот Maison St-Germain во Малибу дојде облечена во широки фармерки и топ од Иса Арфен со карнер …

Дакота Џонсон избра фармерки за црвениот тепих Прочитај повеќе »

Преку интернет нарачала фармерки, а во џебот пронашла носена танга

Медицинската сестра Кристин Еванс нарачала преку интернет-страницата „Nordstrom“ фармерки од марката „Not Your Daughters Jeans“, но иако панталоните изгледале совршено, во џебот ја дочекало изненадување, …

Преку интернет нарачала фармерки, а во џебот пронашла носена танга Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Како да купите фармерки без да ги пробате

Мразите да се пресоблекувате во бутиците и да пробувате нешто од облеката? Погледнете го ова супер решение за купување на совршени фармерки без пробување… By …

(ВИДЕО) Како да купите фармерки без да ги пробате Прочитај повеќе »

Scroll to Top