Во мода се карирани кошули

By

Карираните кошули, познати и под името ламберџек, се популарни на крајот на сезоната. Кошулите со коцки во разни бои може да се комбинираат со фармерки, со хеланки или со здолништа. Може да се носат врз маичка, закопчани или откопчани… Тие одлично стојат и со мартинки, но и со платнени патики. Што е најважно, ќе бидат во тренд и оваа пролет.

 

Ќе ви се допадне

4Anime dubbed anime: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (https://4anime.biz/m/wOB2) Episode Preview 02

WCOStream wcostream cartoons: Watch Assassination Classroom (Dub) Episode 10 (https://wcostream.cc/m/LWNN/ep-10)