фати

(ВИДЕО) Го фати со љубовницата, а тоа што го стори „прељубничката“ го прераскажува цел свет

Во еден кинески град се случило жена да дојде дома порано и за малку да го фати на дело сопругот со љубовница. Несреќната жена дала …

(ВИДЕО) Го фати со љубовницата, а тоа што го стори „прељубничката“ го прераскажува цел свет Прочитај повеќе »

(ФОТО) Калиниќ ја фати сопругата за задник, но сите се прашуваа која е другата до него?!

Спиеш ли мирно, кралу на Инстаграм – напиша актерот и водител на „Пинкови ѕвездички“ Милан Калиниќ знае како да се забавува со оние кои го …

(ФОТО) Калиниќ ја фати сопругата за задник, но сите се прашуваа која е другата до него?! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Груевски се фати за орото – Не сакаше да биде „коловоџа“

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, вчера беше гостин на традиционалната Комитска вечер, која ја организираат сите општински комитети на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во организација на ОК …

(ФОТО) Груевски се фати за орото – Не сакаше да биде „коловоџа“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top