фидбек

(Видео) Нова песна и спот на момците од „Фидбек“

„Фидбек бенд“ промовираше нова песна со наслов „Дај ми фидбек“, за која направи и спот. Текстот, музиката и аранжманот се на Драган Ристовски, а видеото …

(Видео) Нова песна и спот на момците од „Фидбек“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top