филери

Д-р Мина Маринковиќ: И во Македонија е тренд родители да им подаруваат филери на тинејџери

Трендот големи усни кои најчесто ги гледаме кај познатите инфлуенсерки, пејачки, водителки на социјалните мрежи е тренд со кој се пркоси на староста, но и …

Д-р Мина Маринковиќ: И во Македонија е тренд родители да им подаруваат филери на тинејџери Прочитај повеќе »

(Фото) Кајли Џенер престана да го пегла лицето, сега е поубава

Ѕвездата на реалното шоу Кајли Џенер ги изненади своите фанови откривајќи дека веќе нема филери на усните. Кајли Џенер е позната по естетските операции, а …

(Фото) Кајли Џенер престана да го пегла лицето, сега е поубава Прочитај повеќе »

Без шминка, филтери, фолирања – Карлеуша го покажа своето вистинско лице

Пејачката Јелена Карлеуша објави снимка без шминка, и како и обично, предизвика голема прашина меѓу своите фанови. „Без шминка, без филтери, без с*ања“, напиша Карлеуша …

Без шминка, филтери, фолирања – Карлеуша го покажа своето вистинско лице Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ направи естетска корекција на лицето

Директорот на „Гранд продукција“, Саша Поповиќ, одбил да зборува пред камерите поради отоци од естетската корекција што ја направил на лицето. „Вградив имплати, па имам …

Саша Поповиќ направи естетска корекција на лицето Прочитај повеќе »

Scroll to Top