Филиповска

Реклама за накит или трета свадба за Лила?

Познатата водителката Лила Филиповска на својот инстаграм-профил објави фотографија на која е со прстен на рака. „Дали да кажам да“, ги прашува таа своите фанови. …

Реклама за накит или трета свадба за Лила? Прочитај повеќе »

Како изгледаше Лила пред десетина години?

Водителката на најгледаното квиз шоу Лила Стојановска важи за една од најатрактивните водителки на македонските тв екрани. Пред, но и зад камерите Лила изгледа секогаш …

Како изгледаше Лила пред десетина години? Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тој е човекот кој ја погоди Лила Филиповска во срце

Убавата домаќинка на Се или нешто деновиве доби подарок со кој се пофали на социјалните мрежи. Лила некој ја изненади со роза и честитка со …

(ВИДЕО) Тој е човекот кој ја погоди Лила Филиповска во срце Прочитај повеќе »

Scroll to Top