филмовите

Ѕвездата од филмовите за возрасни во интервјуто што го даде во Белград шокираше голем број фанови

Руската порно-актерка Луси Харт неодамна го посети Белград, а тоа беше можност за српските репортери да направат кратко интервју со неа. Како и сите актерки …

Ѕвездата од филмовите за возрасни во интервјуто што го даде во Белград шокираше голем број фанови Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Српскиот свештеник Мел Новак бил актер во филмовите на Брус Ли и Џак Норис

„Обожавам што сум Србин, тоа сите го знаат… Не би сакал да сум роден како некој друг, туку како Србин“, изјави холивудскиот актер Мел Новак.Холивудскиот …

(ВИДЕО) Српскиот свештеник Мел Новак бил актер во филмовите на Брус Ли и Џак Норис Прочитај повеќе »

Холивуд во шок! – Почина легендата на хорор филмовите

Американскиот режисер Џорџ Ромеро, автор на хорор филмот „Night of the Living Dead“ кој го започнал жанрот „зомби филмови“, почина на 78 годишна возраст. „Легендарниот …

Холивуд во шок! – Почина легендата на хорор филмовите Прочитај повеќе »

Scroll to Top