филтер

Филтер на Тик Ток ги плаши децата, бараат да се тргне од социјалната мрежа

Новиот филтер на Тик Ток родителите го користат да ги исплажат своите деца. Родителите ги вклучуваат камерите и ги оставаат децата сами во просторија и …

Филтер на Тик Ток ги плаши децата, бараат да се тргне од социјалната мрежа Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Одговори на нападите дека се фотошопира – Маја Николиќ објави снимка без филтер – Еве како НАВИСТИНА изгледа

Овде, тренираме, пливаме, уживаме…“, изјави пејачката, која се сними на последниот ден во Тунис.Откако ја „нападнаа“ дека на своите фотки (особено оние во бикини), користи …

(ВИДЕО) Одговори на нападите дека се фотошопира – Маја Николиќ објави снимка без филтер – Еве како НАВИСТИНА изгледа Прочитај повеќе »

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето

Катарина Остојиќ Каја ја сподели со обожавателите и ова невообичаено, но и изгорено издание во костим за капење. Каја, последните денови направи хаос на социјалните …

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето Прочитај повеќе »

Scroll to Top