фрла

(вознемирувачко видео) Кинез фрла бебе во контејнер

Кинез ја фрлил својата новоредена ќерка во контејнер само два часа откако неговата девојка се породила. Настанот каде е снимено видеото се случил на 15 …

(вознемирувачко видео) Кинез фрла бебе во контејнер Прочитај повеќе »

„Кој ја допира Цеца, ја допира цела Србија“ – Ева Рас фрли дрвја и камења по Глоговац

„Глоговац не смее да плука по Цеца затоа што таа собира и по 100.000 луѓе на стадион. Кога тој со „Хамлет“ ќе собере толку луѓе, …

„Кој ја допира Цеца, ја допира цела Србија“ – Ева Рас фрли дрвја и камења по Глоговац Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Претседателот на Туркменистан е вистински Рамбо – Пука, фрла ножеви, се претставува како БОГ!

Многумина го сметаат за нарцисоиден диктатор, а со оглед на тоа дека во Туркменистан нема слободни медиуми, тој во целост може да го контролира сето …

(ВИДЕО) Претседателот на Туркменистан е вистински Рамбо – Пука, фрла ножеви, се претставува како БОГ! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Откако ограбил банка, се соблекол гол и почнал да ги фрла украдените пари

Полицијата во Флорида, уапси маж, кој откако ограбил банка, се соблекол гол, и трчајќи по улицата ги фрлал украдените пари, бидејќи, како што и самиот …

(ФОТО) Откако ограбил банка, се соблекол гол и почнал да ги фрла украдените пари Прочитај повеќе »

Scroll to Top