Хари Стајлс

Хари Стајлс е во врска со канадската глумица Тејлор Расел

Пејачот Хари Стајлс е во врска со актерката Тејлор Расел, пренесоа светските медиуми. Двајцата биле видени заедно на претстава во која таа глуми во театар …

Хари Стајлс е во врска со канадската глумица Тејлор Расел Прочитај повеќе »

Хари Стајлс не може да ја преболи бившата, тетоважата го издаде пејачот

Познатиот пејач Хари Стајлс неодамна бил фотографиран на брод со пријателите, а вниманието на јавноста го привлече огромната тетоважа за која многумина веруваат дека е …

Хари Стајлс не може да ја преболи бившата, тетоважата го издаде пејачот Прочитај повеќе »

(Видео) Обожавател со тврд предмет го погоди во лице Хари Стајлс на концерт во Виена

Пејачот Хари Стајлс бил погоден со предмет во лицето додека настапувал во Виена овој викенд. На видеото споделено на интернет од концертот на стадионот Ернст …

(Видео) Обожавател со тврд предмет го погоди во лице Хари Стајлс на концерт во Виена Прочитај повеќе »

(Видео) Хари Стајлс го прекина концертот заради бремена девојка, а таа му побара да даде име за бебето

Хари Стајлс го прекина својот концерт во Кардиф заради бремена девојка во публиката. Како прав џентлмен ги замоли колегите од групата и свирачите да паузираат …

(Видео) Хари Стајлс го прекина концертот заради бремена девојка, а таа му побара да даде име за бебето Прочитај повеќе »

Хари Стајлс ја продаде куќата во Лос Анџелес за 7 милиони евра: во неа оставил стотици пара чевли со високи потпетици

Поранешниот дом на пејачот Хари Стајлс во Лос Анџелес кој беше прикажан во првата епизода на шестата сезона на „Selling Sunset“, која премиерно беше прикажана …

Хари Стајлс ја продаде куќата во Лос Анџелес за 7 милиони евра: во неа оставил стотици пара чевли со високи потпетици Прочитај повеќе »

(Видео) Хари Стајлс прекина концерт за да му помогне на свој фан да ја побара девојката за жена

Хари Стајлс ги воодушеви фановите во Австралија, каде периодов ја одржува својата турнеја Love On Tour. На еден од концертите во Бризбејн, му го подаде …

(Видео) Хари Стајлс прекина концерт за да му помогне на свој фан да ја побара девојката за жена Прочитај повеќе »

(Видео) Хари Стајлс среде концерт си ја соблече патиката и од неа се напи вода

Пејачот Хари Стајлс за време на концертот во Австралија, на сцената ја соблече патиката, во неа стави пијалок и пиеше од неа. „Ова е одвратно“, …

(Видео) Хари Стајлс среде концерт си ја соблече патиката и од неа се напи вода Прочитај повеќе »

(Видео) Хари Стајлс го прекина концертот откако фановите во првите редови почнале да се гушат и губат свест

Пејачот Хари Стајлс во неделата го прекина концертот во Богота, откако некои од фановите во првите редови почнале да се гушат и да губат свест. …

(Видео) Хари Стајлс го прекина концертот откако фановите во првите редови почнале да се гушат и губат свест Прочитај повеќе »

Хари Стајлс го прекина концертот откако публиката го маваше со пилешко

Британскиот пејач Хари Стајлс го прекина концертот во Њујорк, откако публиката го маваше со пилешко. Додека беше на сцената, некој од позади фрли со пилешко …

Хари Стајлс го прекина концертот откако публиката го маваше со пилешко Прочитај повеќе »

Scroll to Top