хелена роза

Хелена Роза дојде во Скопје и му направи роденденска забава на синот Тиан

Синот на поранешната водителка Хелена Роза, Тиан, славеше роденден. Тиан наполни шест години, па Роза и нејзиниот сопруг Игор, му организираа забава во скопски ресторан. …

Хелена Роза дојде во Скопје и му направи роденденска забава на синот Тиан Прочитај повеќе »

Хелена Роза во фустан од високата мода отвори ревија во Нов Зеланд

Поранешната водителка Хелена Роза, која неколку години живее во Нов Зеланд со семејството, на социјалните мрежи се пофали дека носела фустан на една од најпознатите …

Хелена Роза во фустан од високата мода отвори ревија во Нов Зеланд Прочитај повеќе »

Се јави Хелена Роза по силниот земјотрес во Нов Зеланд, „Ние сме добро“

По вчерашниот силен земјотрес кој се случи во Нов Зеланд, се јави поранешната водителка Хелена Роза, која веќе неколку години живее таму со семејството. Таа …

Се јави Хелена Роза по силниот земјотрес во Нов Зеланд, „Ние сме добро“ Прочитај повеќе »

(Фото) Ќерката на Хелена позираше без градник

Кјара, ќерката на поранешната водителка Хелена Роза, позираше без градник, а сликите ги објави на „Инстаграм“. „Нешто природно“, напиша таа под фотографијата. Не е првпат …

(Фото) Ќерката на Хелена позираше без градник Прочитај повеќе »

(Фото) Роденденска забава со крофни за синот на Хелена Роза

Синот на поранешната водителка Хелена Роза, Тиан, славеше роденден. Тиан наполни две години, па Роза и нејзиниот сопруг Игор, му организираа забава со крофни. Водителката …

(Фото) Роденденска забава со крофни за синот на Хелена Роза Прочитај повеќе »

(Фото) Синот на Хелена наполни една година

Поранешната водителка Хелена Роза му честиташе роденден на својот син Тиан. На „Фејсбук“ Хелена напиша „Среќен роденден Тиан. Среќичке моја малечка, а толку голема. Те …

(Фото) Синот на Хелена наполни една година Прочитај повеќе »

(Фото) Хелена во мрежести хулахопки му честиташе роденден на сопругот

Познатата водителка Хелена Роза му го честиташе роденденот на сопругот Игор со фотографија на која е во мрежести хулахопки и црн корсет. Таа покрај фотографијата …

(Фото) Хелена во мрежести хулахопки му честиташе роденден на сопругот Прочитај повеќе »

Scroll to Top