Хју Грант

Хју Грант: не верувам дека постои љубов како во романтичните комедии

Британскиот актер Хју Грант, кој се прослави со улогите во романтичните комедии, изјави дека не верува во таква љубов и се запраша дали големата љубов …

Хју Грант: не верувам дека постои љубов како во романтичните комедии Прочитај повеќе »

„Нема да се зае*аваш со иднината на моите деца“, Хју Грант со куп навреди до Борис Џонсон

Популарниот британски актер Хју Грант остро го критикуваше па дури и го навреди британскиот премиер Борис Џонсон, поради неговата одлука да го суспендира британскиот парламент. …

„Нема да се зае*аваш со иднината на моите деца“, Хју Грант со куп навреди до Борис Џонсон Прочитај повеќе »

Обиена колата на Хју Грант, глумецот ги бара крадците

Британскиот глумец Хју Грант на „Твитер“ се пожали дека непознати лица му го обиле автомобилот и дека, меѓу другото, го украле сценариото за филм на …

Обиена колата на Хју Грант, глумецот ги бара крадците Прочитај повеќе »

Scroll to Top