холивудски

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер

Кевин Спејси е добро познат сексуален предатор во Холивуд кој се фали дека го дрогирал и силувал Џастин Бибер кога бил малолетен. Ова го велaт …

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер Прочитај повеќе »

(ФОТО) Холивудски тренд: Познатите дами ставија екстензии до задникот

Додека дел од познатите дами како Бела Хадид и Кајли Џенер драстично ја потстрижаа косата пред еден, два месеци, сепак голем дел од познатите дами …

(ФОТО) Холивудски тренд: Познатите дами ставија екстензии до задникот Прочитај повеќе »

Како мал врсниците го тепале, но денеска е една од најсилните Холивудски ѕвезди!

Тој денеска има 56 години и е еден од најуспешните холивудски ѕвезди, а на неговата сила се диви целиот свет. Актерот Жан Клод Ван Дам, …

Како мал врсниците го тепале, но денеска е една од најсилните Холивудски ѕвезди! Прочитај повеќе »

Scroll to Top