изгуби

(Видео) Изгуби 100.000 евра во квизот, а точниот одговор му го пишувало на маицата

Шпанецот Алберто засекогаш ќе го памети моментот кога му беше поставено прашањето „Кој е Стив Роџерс во филмот ‘Одмаздници’“, кое му беше поставено во квизот …

(Видео) Изгуби 100.000 евра во квизот, а точниот одговор му го пишувало на маицата Прочитај повеќе »

Инфаркт го нападна Чак Норис два пати за 45 минути – И се разбира изгуби

Како што пренесоа лекарите кои го прегледале славниот актер, Чак Норис, срцевите удари ги преживел со „сила на двојно помлад човек“. Чак Норис во средината …

Инфаркт го нападна Чак Норис два пати за 45 минути – И се разбира изгуби Прочитај повеќе »

Царски офицер на Русија, во еден ден ги изгуби и раката и ќерката, а десет години подоцна успеал да направи камен пат

Вооружан со железна воља и една рака половина од животот го мина градејќи го камениот пат. Високиот офицер на царска Русија Јегор Строганов, некаде пред …

Царски офицер на Русија, во еден ден ги изгуби и раката и ќерката, а десет години подоцна успеал да направи камен пат Прочитај повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) СМРТ НА ЖИЧАРА – Тинејџерка и помагаше на девојче да се спушти од зградата па ИЗГУБИ РАМНОТЕЖА

Адита Санги (16) седеше на работ на шестокатницата и им помагаше на останатите ученици да ги прицврстат безбедностните појаси, пред да се спуштат, кога наеднаш …

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) СМРТ НА ЖИЧАРА – Тинејџерка и помагаше на девојче да се спушти од зградата па ИЗГУБИ РАМНОТЕЖА Прочитај повеќе »

ФОТО: Македонскиот победник на Гранд „изгуби глава” по ОВАА НАТПРЕВАРУВАЧКА

Ристе Ристевски, македонската гордост која со гласовите на публиката победи на “Ѕвездите на Гранд”, откри дека му се допаѓа неговата колешка Јована Васиќ, која исто …

ФОТО: Македонскиот победник на Гранд „изгуби глава” по ОВАА НАТПРЕВАРУВАЧКА Прочитај повеќе »