Јаков

Семејството на малиот Јаков и бизнисменот Џим Ристевски успеаја да соберат 50.000 долари за негово лекување во Турција

Семејството на двегодишниот Јаков успеа да собере половина од средствата потребни за негово лекување во Турција. Тие заедно со австралискиот бизнисмен Џим Ристевски собраа околу …

Семејството на малиот Јаков и бизнисменот Џим Ристевски успеаја да соберат 50.000 долари за негово лекување во Турција Прочитај повеќе »

(Фото) Сека му ја скрати косата на Јаков, а фановите негодуваа

Српската пејачката Сека Алексиќ реши за роденденот на својот син Јаков да му ја скрати косата, нешто што наиде на негодувања кај поголемиот дел од …

(Фото) Сека му ја скрати косата на Јаков, а фановите негодуваа Прочитај повеќе »

Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков

Фотографијата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Сека Алексиќ веќе одамна ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков и е се. Фолк ѕвездата …

Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков Прочитај повеќе »

Сека конечно го покажа синот Јаков: Преслатко мало момче

Пејачката Сека Алексиќ, пред помалку од една година на свет го донесе малиот Јаков, кој е нејзина прва радост. Таа ја најавила и неговата роденденска …

Сека конечно го покажа синот Јаков: Преслатко мало момче Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сека Алексиќ за прв пат го однесе синот Јаков на море

Пејачката не сакаше да ја открие локацијата на која престојува со малиот Јаков. Повеќе од очигледно е дека Сека Алексиќ ужива во мајчинството, а малиот …

(ФОТО) Сека Алексиќ за прв пат го однесе синот Јаков на море Прочитај повеќе »

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека

Сека Алексиќ минатата година во семптември стана мајка на нејзиниот прв син Јаков. Нејзиниот сопруг Вељко одлично се грижи за малиот Јаков, па Сека покрај бројните …

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека Прочитај повеќе »