Јована Јеремиќ

Јована Јеремиќ на геј свадба кај двајца руски милионери во Црна Гора: Љубовта не познава граници и омраза

Српската водителка Јована Јеремиќ присуствуваше на свадбената веселба на двајца нејзини пријатели од Русија. Јована отпатувала во Црна Гора каде геј парот инаку милионери од …

Јована Јеремиќ на геј свадба кај двајца руски милионери во Црна Гора: Љубовта не познава граници и омраза Прочитај повеќе »

Јована Јеремиќ ја покажа тангата среде утринска емисија

Водителката Јована Јеремиќ ја покажа тангата среде утринска емисија. Јована застанала на страна и ги слушала гостите, облечена во розова јакна и бело мини здолниште. …

Јована Јеремиќ ја покажа тангата среде утринска емисија Прочитај повеќе »

(Видео) Водителката Јована го покажа телефонот со порно страници во емисија

Српската водителка Јована Јеремиќ во утринската програма на „Пинк“ на гледачите им покажа мобилниот телефон за да им покаже видео на интернет. Но, место видеото …

(Видео) Водителката Јована го покажа телефонот со порно страници во емисија Прочитај повеќе »

Сите знаат дека се разведов поради дрога, водителката Јована Јеремиќ во „Пинк“ објави ново видео од Ана Николиќ

По скандалот кој изби со бившиот менаџер Саша Мирковиќ, на социјалните мрежи се шири ново видео од пејачката Ана Николиќ, во кое вели дека се …

Сите знаат дека се разведов поради дрога, водителката Јована Јеремиќ во „Пинк“ објави ново видео од Ана Николиќ Прочитај повеќе »

Јована Јеремиќ на утринската програма се појави без градник, фановите прашуваат дали има силикони

Српската водителката Јована Јеремиќ на утринската програма на ТВ Пинк се појави во црн елек со длабоко деколте без градник. Целиот стајлинг го комплетирала со …

Јована Јеремиќ на утринската програма се појави без градник, фановите прашуваат дали има силикони Прочитај повеќе »

(Видео) Водителка во емисија дозна дека изгубила член во семејството, но остана професионалец и продолжи со снимање

Водителката Јована Јеремин во емисијата „Ново викенд утро“, дозна дека починал дедо ѝ. Додека разговараше со гостите во студиото ѝ стигна порака по која дозна …

(Видео) Водителка во емисија дозна дека изгубила член во семејството, но остана професионалец и продолжи со снимање Прочитај повеќе »

Престегната во латекс водителката Јована Јеремиќ ги поздрави гледачите на утринската програма

Српската водителка на утринската програма на Пинк телевизија, Јована Јеремиќ секој викенд ги изненадува своите гледачи со необични стајлинзи. Таа за неделното утро одбрала црн …

Престегната во латекс водителката Јована Јеремиќ ги поздрави гледачите на утринската програма Прочитај повеќе »

Водителката Јована Јеремиќ ги разбуди гледачите облечена во подвезици, а потоа заигра во студио

Српската водителката на утринска програма, Јована Јеремиќ утрово се појави во црно-бел фустан пред гледачите на Пинк. Познато е дека Јована Јеремиќ е подготвена на …

Водителката Јована Јеремиќ ги разбуди гледачите облечена во подвезици, а потоа заигра во студио Прочитај повеќе »

(Видео) Јована Јеремиќ во бикини со циркони се релаксира во џакузи

Српската водителка Јована Јеремиќ објави неколку фотографии во костим за капење со циркони додека танцува во тоалет и влегува во џакузи. „Спа релаксација со ѕвездено …

(Видео) Јована Јеремиќ во бикини со циркони се релаксира во џакузи Прочитај повеќе »

(Видео) Јована Јеремиќ среде утринска емисија тверка со задникот

Српската водителка Јована Јеремиќ позната по тоа дека сака да танцува и пее, објави видео во кое тверка. Облечена во тесен маслинесто зелен конбинизон водителката …

(Видео) Јована Јеремиќ среде утринска емисија тверка со задникот Прочитај повеќе »

(Фото) Се омажи Јована, водителката на „Парови“

Водителката на „Парови“, Јована Јеремиќ, во Општината Земун го изговори судбоносното „да“ со својот избраник Воислав Милошевиќ. Јована и Воислав во присуство на кумовите и …

(Фото) Се омажи Јована, водителката на „Парови“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top