камион

(Видео) Божиќниот камион на „Кока Кола“ се запали во Букурешт

Се запали божиќен камион на компанијата „Кока кола“ додека возел на фреквентен пат во Букурешт, Романија. Возачот успеал да излезе од камионот пред да биде …

(Видео) Божиќниот камион на „Кока Кола“ се запали во Букурешт Прочитај повеќе »

(Видео) Му експлодира гумата додека ја пумпаше

На социјалните мрежи се шири видео од навидум рутинското пумпање гуми, кое на крајот можеше да предизвика сериозни повреди кај петмина мажи. Возачот на камион …

(Видео) Му експлодира гумата додека ја пумпаше Прочитај повеќе »

Се огласи Тања Савиќ за фотографиите на кои пее качена на камион

Домашната јавност се шокираше од фотографиите од концертот на фолк пејачката Тања Савиќ, на кој запеала, ни помалку ни повеќе туку качена на камион. Многумина …

Се огласи Тања Савиќ за фотографиите на кои пее качена на камион Прочитај повеќе »

Scroll to Top