кевин

Познатиот бразилски диџеј Кевин, кој загина скокајќи од балкон, бегал од сопругата за да не го фати како ја изневерува со манекенка

Познатиот бразилски диџеј Кевин, кој неодамна загина скокајќи од балкон од хотел во којшто престојувал, всушност сакал да побегне од сопругата, за да не го …

Познатиот бразилски диџеј Кевин, кој загина скокајќи од балкон, бегал од сопругата за да не го фати како ја изневерува со манекенка Прочитај повеќе »

Сестрата на малиот Кевин од „Сам дома“, сеуште плива во водите на актерството

Цели 27 години поминаа откако излезе филмот „Сам дома“, кој денеска веќе е вистински класик, а новогодишните празници се незамисливи без малиот Кевин и неговата …

Сестрата на малиот Кевин од „Сам дома“, сеуште плива во водите на актерството Прочитај повеќе »

Кевин Спејси забележан на клиника каде што се лекува од зависност од секс

Популарниот холивудски актер Кевин Спејси бил забележан од американските папараци во клиника во Аризона каде што пациентите се лекуваат од зависност од секс.По низата скандали …

Кевин Спејси забележан на клиника каде што се лекува од зависност од секс Прочитај повеќе »

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер

Кевин Спејси е добро познат сексуален предатор во Холивуд кој се фали дека го дрогирал и силувал Џастин Бибер кога бил малолетен. Ова го велaт …

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер Прочитај повеќе »

Scroll to Top