лифт

Најбрзиот лифт во светот се наоѓа во Кина и се движи со брзина од 73,8 километри на час

„Централната зграда на Шангај“ не само што може да се пофали дека е највисоката зграда во Кина и втора највисока зграда на Земјата, туку го …

Најбрзиот лифт во светот се наоѓа во Кина и се движи со брзина од 73,8 километри на час Прочитај повеќе »

Совети како да се заштитите за време на земјотрес

По неколкуте земјотреси во регионот, кои се почувствуваа речиси на целата територија на Македонија, добро е да се потсетиме на најосновните правила за заштита од …

Совети како да се заштитите за време на земјотрес Прочитај повеќе »

Карлеуша заглави во лифт и направи жешко селфи

Кога Јелена Карлеуша објави секси селфи од лифтот, нејзиниот инстаграм-профил вриеше од коментари од воодушевените фанови од Турција. Карлеуша позира без градник и во прв …

Карлеуша заглави во лифт и направи жешко селфи Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Светнаа брадавиците, па потоа гаќичките – Карлеуша во лифт го сними најжешкото видео

Кога не е на некоја луксузна дестинација, Јелена се враќа на провереното место за сликање – лифтот во својот дом.Таа се врати во Белград, по …

(ВИДЕО) Светнаа брадавиците, па потоа гаќичките – Карлеуша во лифт го сними најжешкото видео Прочитај повеќе »

Се качи во лифт, а потоа девојката до него почна да се соблекува – крајот е сосема неочекуван!

Сакате да се симнете долу и да одите на прошетка, но во лифтот среќавате згодна девојка која почнува да се соблекува… Каква ќе биде вашата …

Се качи во лифт, а потоа девојката до него почна да се соблекува – крајот е сосема неочекуван! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите замолчеа на ова секси селфи на Александра во лифт

Ѕвездата на „Гранд“ баш се скоцка за вечера во Монте Карло, а веруваме дека и нејзиниот дечко Филип Живојиновиќ бил задоволен од главниот град на …

(ФОТО) Сите замолчеа на ова секси селфи на Александра во лифт Прочитај повеќе »

Scroll to Top