Лијам Хемсворт

(Фото) Лијам Хемсворт има нова девојка

Актерот Лијам Хемсворт брзо ја преболе неговата поранешна сопруга Мајли Сајрус и сега е заљубен во неговата нова девојка австралиската манекенка и актерка Медисон Браун, …

(Фото) Лијам Хемсворт има нова девојка Прочитај повеќе »

(Фото) Мајли Сајрус објави фотографии од тајната венчавка со Лијам Хемсворт

Пејачката Мајли Сајрус сподели на социјалните мрежи досега невидени фотографии од нејзината венчавка со австралискиот актер Лијам Хемсворт. Двојката се венчаше во декември минатата година, …

(Фото) Мајли Сајрус објави фотографии од тајната венчавка со Лијам Хемсворт Прочитај повеќе »

Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт негираат дека раскинале

Мајли Сајрус и нејзиното момче Лијам Хемсворт ги демантираа озборувањата дека се разделиле неделава. Претходно медиумите на големо пишуваа дека двојката се разделила поради тоа …

Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт негираат дека раскинале Прочитај повеќе »

Scroll to Top