Линдзи Лохан

Со години важеше за „лошата девојка на Холивуд“, а сега сите ги засени со својот изглед

Линдзи Лохан се прослави со улогата во филмот „Лоши девојки“ од 2004 година, а сега според оваа приказна е снимен и мјузикл. Иако извесно време …

Со години важеше за „лошата девојка на Холивуд“, а сега сите ги засени со својот изглед Прочитај повеќе »

Линдзи Лохан е обвинета за рекламирање на криптовалути

Глумицата Линдѕи Лохан, јутјубертот Џејк Пол и уште шест познати личности се обвинети за рекламирање на криптовалути. Комисијата за хартии од вредност на САД ги …

Линдзи Лохан е обвинета за рекламирање на криптовалути Прочитај повеќе »

Линдзи Лохан ќе стане мајка: среќна сум поради новиот член во семејството

Актерката и пејачка Линдзи Лохан е бремена. Таа нејзините следбеници ги информираше преку објава на Инстаграм. Лохан го очекува своето прво дете со сопругот Бадер …

Линдзи Лохан ќе стане мајка: среќна сум поради новиот член во семејството Прочитај повеќе »

Саудискиот принц е во тајна врска со Линдзи Лохан, потрошил цело богатство за неа

Саудискиот принц Мохамед бин Салман, кого го следат голем број контроверзи, наводно бил во тајна врска со актерката Линдзи Лохан. Принцот на чело на Судиска …

Саудискиот принц е во тајна врска со Линдзи Лохан, потрошил цело богатство за неа Прочитај повеќе »

Младиот пророк Николас тврди, Анистон ќе има нов дечко, Хилтон ќе стане мајка, а Трамп ќе биде поразен

Парис Хилтон би можела да стане мајка, Линдѕи Лохан ќе ја погоди голем скандал, а Џенифер Анистон ќе влезе во нова врска. Ова се прогнозите …

Младиот пророк Николас тврди, Анистон ќе има нов дечко, Хилтон ќе стане мајка, а Трамп ќе биде поразен Прочитај повеќе »

Scroll to Top