лудница

(Фото) Карлеуша предизвика воодушевување во дискотека во Нови Сад

Јелена Карлеуша синоќа го одржа првиот од двата концерти во една од дискотеките во Нови Сад. Пејачката приреди одлична забава на своите претходни настапи во …

(Фото) Карлеуша предизвика воодушевување во дискотека во Нови Сад Прочитај повеќе »

Славко со песната на Дејвид Гета воодушеви на британскиот „X-фактор“

Продолжува лудилото на британскиот „X-фактор“. Славко Калезиќ повторно предизвика воодушевување што ќе се прераскажува долго време. Овој пат Славко ја изведе песната They Tell Me …

Славко со песната на Дејвид Гета воодушеви на британскиот „X-фактор“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена Розга со краток шорц направи лудница на журката

Секси издание на хрватската музичка ѕвезда. Јелена Розга секако е една од најубавите пејачки на подрачјето на поранешна Југославија. Хрватската музичка ѕвезда може да се …

(ФОТО) Јелена Розга со краток шорц направи лудница на журката Прочитај повеќе »

Scroll to Top