лука

(Видео) Петте најопасни аеродроми во светот

Постојат неколку аеродроми во светот кои се изградени на специфични и опасни места и пилотите поради кратките и тесни писти имаат проблем да слетаат. Некои …

(Видео) Петте најопасни аеродроми во светот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ана Ивановиќ на прва прошетка со синот Лука

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ се породи пред десетина дена со својот син Лука. Таа денес се пофали дека веќе почнала да се шета со …

(ФОТО) Ана Ивановиќ на прва прошетка со синот Лука Прочитај повеќе »

Наташа Беквалац згодна две недели по породувањето

Српската пејачка Наташа Беквалац вчеравечер се појави на грчка вечер во Белград. Друштво ѝ правеше сопругот Лука Лазукиќ. Бидејќи новинарите дознале дека Беквалац ќе биде …

Наташа Беквалац згодна две недели по породувањето Прочитај повеќе »

Ана и Швајни ја објавија првата фотографија од Лука

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ и германскиот фудбалер Бастијан Швајнштајгер ноќта меѓу саботата и неделата добија син на кого му го дадоа името Лука. Ексфудбалерот …

Ана и Швајни ја објавија првата фотографија од Лука Прочитај повеќе »

(ФОТО) Наташа Беквалац во прегратка на својата љубов Лука

Наташа Беквалац веќе некое време ужива во љубовта со Лук Лазукиќ, за кого се верува дека навистина е љубовта на нејзиниот живот, бидејќи нема проблем …

(ФОТО) Наташа Беквалац во прегратка на својата љубов Лука Прочитај повеќе »

ФОТО: Со кого летуваше нашиот херој Лука Циндриќ во Куба?

По напорната сезона, Лука го заслужи овој одмор. Еден од најдобрите ракометари на Вардар и еден од најзаслужните што нашиот шампион се искачи на европскиот ракометен …

ФОТО: Со кого летуваше нашиот херој Лука Циндриќ во Куба? Прочитај повеќе »

Scroll to Top