Метју Пери

Ја откачил Џулија Робертс по само 2 месеци, Метју Пери откри за врската со глумицата

Глумецот Метју Пери во своите мемоари раскажа за врската со неговата колешка Џулија Робертс. Тој откри дека ја откачил по само 2 месеци. Се присети …

Ја откачил Џулија Робертс по само 2 месеци, Метју Пери откри за врската со глумицата Прочитај повеќе »

Метју Пери пет месеци минал во кома поради предозираност со наркотици

Глумецот Метју Пери, познат по улогата на „Чендлер“ во хумористичната серија „Пријатели“, откри дека минал пет месеци во кома заради наркотиците. Во изјава за People …

Метју Пери пет месеци минал во кома поради предозираност со наркотици Прочитај повеќе »

(Фото) Метју Пери некогаш секси и згоден, денес со пивскиот стомак е непрепознатлив

Ѕвездата од „Пријатели“, Метју Пери, беше снимен од папараците додека се шеташе низ Беверли Хилс. Малкумина можеа да го препознаат поради неговиот запустен изглед. Актерот …

(Фото) Метју Пери некогаш секси и згоден, денес со пивскиот стомак е непрепознатлив Прочитај повеќе »

Метју Пери има нова девојка, која многу личи на бившата

Глумецот Метју Пери има нова девојка која многу личи на неговата бивша, Моли Харвиц. Ѕвездата од „Пријатели“ бил виден за време на една забава во …

Метју Пери има нова девојка, која многу личи на бившата Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон се плаши дека Метју Пери во мемоарите ќе објави тајни од нејзиниот брак со Бред Пит

Актерката Џенифер Анистон стравува дека нејзиниот колега и пријател Метју Пери во мемоарите може да ги објави нејзините тајни од бракот со Бред Пит. Пери …

Џенифер Анистон се плаши дека Метју Пери во мемоарите ќе објави тајни од нејзиниот брак со Бред Пит Прочитај повеќе »

Метју Пери си правеше притисок за да ги насмее гледачите, рече неговата колешка од „Пријатели“, Кортни Кокс

Актерката Кортни Кокс во своето ново интервју зборуваше за нејзиниот поранешен колега и пријател Метју Пери и за тоа како тој самиот си правел притисок …

Метју Пери си правеше притисок за да ги насмее гледачите, рече неговата колешка од „Пријатели“, Кортни Кокс Прочитај повеќе »

Преживеав за да раскажам и луѓето треба да ја слушнат и мојата страна од приказната, Метју Пери ќе објави книга со мемоари во кои зборува за борбата со зависноста од дрогата и алкохолот

Глумецот од „Пријатели“, Метју Пери наскоро ќе објави книга со своите мемоари во која зборува за борбата со зависноста од дрогата и алкохолот. Книгата ќе …

Преживеав за да раскажам и луѓето треба да ја слушнат и мојата страна од приказната, Метју Пери ќе објави книга со мемоари во кои зборува за борбата со зависноста од дрогата и алкохолот Прочитај повеќе »

Глумците од „Пријатели“ откриваат што би правеле нивните ликови денес

Глумците од „Пријатели“, Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиса Кудро, Метју Пери, Метју Лебланк и Дејвид Швимер во интервју за списанието „Пипл“, открија како би изледал животот на …

Глумците од „Пријатели“ откриваат што би правеле нивните ликови денес Прочитај повеќе »

Метју Пери ќе потпише предбрачен договор вреден милиони

Актерот од популарната серија „Пријатели“, Метју Пери, ќе потпише предбрачен договор со неговата свршеница, вреден 120 милиони долари, пишува магазинот Life & Style. Тој неодамна …

Метју Пери ќе потпише предбрачен договор вреден милиони Прочитај повеќе »

Метју Пери ѝ давал на поранешната бремена девојка по 4.000 долари за да му носи дрога

Поранешната девојка на глумецот Метју Пери, кој се прослави во улогата на Чендлер Бинг во серијата „Пријатели“, Кејти Едвардс, тврди дека тој бил зависен од …

Метју Пери ѝ давал на поранешната бремена девојка по 4.000 долари за да му носи дрога Прочитај повеќе »

Глумците од „Пријатели“, биле во врска и во приватниот живот

Ѕвездите од популарната серија „Пријатели“, Метју Пери и Кортни Кокс, биле заљубени еден во друг и надвор од сетот, открива извор близок до двојката. Двајцата …

Глумците од „Пријатели“, биле во врска и во приватниот живот Прочитај повеќе »

(Фото) Влошена здравствената состојба на Џенифер Анистон, глумицата видно ослабена

Холивудската глумица Џенифер Анистон драстично ослабе, прнесуваат светските медиуми. Извор близок до глумицата открива дека глумицата се наоѓа во тешка состојба. Анистон се смета за …

(Фото) Влошена здравствената состојба на Џенифер Анистон, глумицата видно ослабена Прочитај повеќе »

Рос најави снимање на „Пријатели“ во август

Глумецот Дејвид Швимер, познат по ликот на Рос во „Пријатели“, најави повторно снимање на хумористичната серија во август. Секој од глумците ќе заработи меѓу 2,25 …

Рос најави снимање на „Пријатели“ во август Прочитај повеќе »

Метју Пери бара девојка на интернет

Популарниот холивудски глумец, Метју Пери, кој се прослави во хумористичната серија „Пријатели“, бара девојка преку интернет. Пери, кој неодамна раскина со 21 години помладата глумица …

Метју Пери бара девојка на интернет Прочитај повеќе »

Метју Пери во врска со 22 години помлада девојка

Метју Пери е во врска со 22 години помлада девојка, пишуваат светските медиуми. Моли Хурвиц е девојката со која глумецот е во врска. Двајцата првпат биле …

Метју Пери во врска со 22 години помлада девојка Прочитај повеќе »

(Фото) Ченлдер од „Пријатели“ е во врска со позната водителка

Глумецот Метју Пери веќе неколку месеци е во врска со познатата водителка Моли Хурвиц. Светските таблоиди пренесуваат дека двајцата заедно го минале Божиќ. Неодамна биле …

(Фото) Ченлдер од „Пријатели“ е во врска со позната водителка Прочитај повеќе »

Метју Пери и Кортни Кокс планираат повторно да ја снимаат серијата „Пријатели“

Глумците Метју Пери и Кортни Кокс веќе подолг периот работат на повторно снимање на серијата „Пријатели“, пишуваат американските медиуми. Двајцата биле видени заедно на деловен …

Метју Пери и Кортни Кокс планираат повторно да ја снимаат серијата „Пријатели“ Прочитај повеќе »

Метју Пери десет години не снимил филм – тажната приказна на Чендлер

Актерот Метју Пери беше една од најголемите телевизиски ѕвезди во деведесетите години. Денес 50 годишниот актер со својот изглед ги загрижи милиони фанови кои ги …

Метју Пери десет години не снимил филм – тажната приказна на Чендлер Прочитај повеќе »

Scroll to Top