МОНИКА ЛЕВИНСКИ

Тајни снимки и фустанот на Левински за малку ќе го срушеа Клинтон, приказна за најголемата афера во американската политичка историја

Целата јавност во Америка, па и пошироко на големо го следеа ријалити поглавјето од Белата Куќа, кое се одвиваше во 1998 година, односно негирањето на …

Тајни снимки и фустанот на Левински за малку ќе го срушеа Клинтон, приказна за најголемата афера во американската политичка историја Прочитај повеќе »

Моника Левински побара од Бијонсе да отстрани стихови од песна во која пее за аферата со Бил Клинтон

Поранешната соработничка на некогашниот американски претседател Бил Клинтон, Моника Левински, побара од пејачката Бијонсе да ги отстрани стиховите во песната Partition од 2013 година. Бијонсе во …

Моника Левински побара од Бијонсе да отстрани стихови од песна во која пее за аферата со Бил Клинтон Прочитај повеќе »

Моника Левински за аферата со Бил Клинтон: Имав само 22 години и штотуку бев излезена од колеџ, премногу незрела за да го гледам како најмоќниот човек на светот

Моника Левински, жената што ја понесе неславната титула на најпознатата љубовница во светот, неодамна во интервју за Си-ен-ен проговори за аферата со поранешниот претседател на …

Моника Левински за аферата со Бил Клинтон: Имав само 22 години и штотуку бев излезена од колеџ, премногу незрела за да го гледам како најмоќниот човек на светот Прочитај повеќе »

Руските пранкери ја измамија Моника Левински ѝ се претставиле како Грета Тунберг

Руските пранкери Владимир Кузњецов (Вован) и Алексеј Столјаров (Лексус) се пошегуваа со поранешната приправничка во Белата куќа, Моника Левински. Вован и Лексус ѝ се претставиле …

Руските пранкери ја измамија Моника Левински ѝ се претставиле како Грета Тунберг Прочитај повеќе »

(Видео) Бил Клинтон јавно ѝ се извини на Моника Левински за аферата

Во новиот документарец кој ќе излезе наскоро, Бил Клинтон раскажа за аферата која ја имаше со неговата поранешна соработничка Моника Левински. Бил и Хилари Клинтон …

(Видео) Бил Клинтон јавно ѝ се извини на Моника Левински за аферата Прочитај повеќе »

На денешен ден Бил Клинтон го преживеа скандалот со Моника Левински

На денешен ден пред точно 20 години поранешниот претседател на САД, Бил Клинтон успеа да го преживее гласањето во Сенатот, по разоткривањето на секс-аферата со …

На денешен ден Бил Клинтон го преживеа скандалот со Моника Левински Прочитај повеќе »

Моника Левински прва му се пуштила на Бил Клинтон во Белата куќа

Поранешната приправничка во Белата Куќа, Моника Левински, во новиот документарец кој треба да излезе деновиве, признава дека уште во првите денови кога влегла во Белата …

Моника Левински прва му се пуштила на Бил Клинтон во Белата куќа Прочитај повеќе »

По аферата со Клинтон, Моника Левински размислувала за самоубиство

Моника Левински жената која работела во Белата Куќа за време на мандатот на Бил Клинтон и која имала сексуални односи со поранешниот претседател на САД, …

По аферата со Клинтон, Моника Левински размислувала за самоубиство Прочитај повеќе »

Хилари Клинтон: Моника Левински беше возрасна и знаеше што прави со мојот Бил

Хилари Клинтон изјави дека аферата на нејзиниот маж Бил Клинтон со Моника Левински додека работела како стажист во Белата куќа не било злоупотреба на моќ …

Хилари Клинтон: Моника Левински беше возрасна и знаеше што прави со мојот Бил Прочитај повеќе »

Светски ѕвезди што си го зачуваа бракот и замижаа пред јавниот срам

Голем број познати политички музички, филмски и спортски ѕвезди, и покрај нивните афери и неверства, пронашле сили да си го зачуваат својот брак и да …

Светски ѕвезди што си го зачуваа бракот и замижаа пред јавниот срам Прочитај повеќе »