несреќа

Ѓорѓе Давид имал сообраќајна несреќа на пат кон Македонија

Српскиот пејач Ѓорѓе Давид доживеал несреќа во Нов Белград, пренесуваат српските медиуми. Во неговиот автомобил одзади удрил друг автомобил во кој имало маж и жена, …

Ѓорѓе Давид имал сообраќајна несреќа на пат кон Македонија Прочитај повеќе »

Актерката Ен Хеч е во критична состојба, откако пијана со автомобил удрила во куќа

Холивудската актерка Ен Хеч доживеала тешка сообраќајна несреќа во Лос Анџелес откако со својот автомобил удрила во куќа. Според TMZ, актерката прво удрила со својот …

Актерката Ен Хеч е во критична состојба, откако пијана со автомобил удрила во куќа Прочитај повеќе »

(Видео) Преживеал пад со хеликоптер, но го убило леталото што дошло да го спаси

Колумбиец преживеал пад со хеликоптер. Но, тој го загубил животот откако врз него паднал втор хеликоптер кој дошол по него во спасувачка мисија, пишува „Индипендент“. …

(Видео) Преживеал пад со хеликоптер, но го убило леталото што дошло да го спаси Прочитај повеќе »

Цетински проговори за несреќата во која прегази човек

Хрватскиот музичар Тони Цетински минатиот ноември со својот автомобил го прегази Ибрахим Кевлјанин во Ровињ. Цетински изјавил дека возел „осум на час“, а дека не …

Цетински проговори за несреќата во која прегази човек Прочитај повеќе »

Scroll to Top