Ник Картер

Ме силуваше во спалната соба на својата јахта, девојка го обвини Ник Картер за сексуална злоупотреба

Пејачот на познатата група „Бекстрит Бојс“, Ник Картер, неколку пати е обвинет за сексуален напад врз 15-годишно девојче, вклучително и во кабината на јахта, според …

Ме силуваше во спалната соба на својата јахта, девојка го обвини Ник Картер за сексуална злоупотреба Прочитај повеќе »

Ник Картер од „Бекстрит Бојс“ одговори на обвинувањата за силување, со девојката манипулира нејзиниот адвокат, таа со години зборува против мене

Пејачот од групата „Бекстрит Бојс“, Ник Картер, се огласи откако аутистична девојка со име Шенон Шеј Рут јавно го обвини дека ја силувал кога била …

Ник Картер од „Бекстрит Бојс“ одговори на обвинувањата за силување, со девојката манипулира нејзиниот адвокат, таа со години зборува против мене Прочитај повеќе »

Аутистична девојка го обвини Ник Картер дека ја силувал

Еден од членовите на популарната група „Бекстрит бојс“, Ник Картер, е обвинет за силување малолетна девојка. Девојката Шенон Шеј Рут, која е аутистична, со нејзините …

Аутистична девојка го обвини Ник Картер дека ја силувал Прочитај повеќе »

Полицијата најде куп лекови во домот на пејачот Арон Картер, причината за смртта сè уште не е позната

Полицијата откри куп лекови и компримиран воздух во домот на американскиот пејач Арон Картер кој беше најден мртов во саботата. Засега од таму велат дека …

Полицијата најде куп лекови во домот на пејачот Арон Картер, причината за смртта сè уште не е позната Прочитај повеќе »

На 34 години почина пејачот Арон Картер, брат на Ник од Бекстрит Бојс

Американскиот пејач Арон Картер е најден мртов во саботата во куќа во Ланчестер во Калифорнија, пренесе  TMZ. Полицијата не открила траги на насилство, но рече …

На 34 години почина пејачот Арон Картер, брат на Ник од Бекстрит Бојс Прочитај повеќе »

Пејачот Артон Картер дебитира во порнофилм

Поранешната музичка ѕвезда, 32-годишниот Арон Картер, помладиот брат на Ник Картер од музичката група „Бекстрит бојс“, дебитира во порнофилм, пренесуваат светските медиуми. Арон, кој беше …

Пејачот Артон Картер дебитира во порнофилм Прочитај повеќе »

Ник од „Бекстрит Бојс“ добил смртни закани од брат му Арон

Поранешниот член на популарната музичка група „Бекстрит Бојс“ Ник Картер за британски „Мирор“ изјавил дека добил смртни закани од неговиот помлад брат Арон. Ник побарал …

Ник од „Бекстрит Бојс“ добил смртни закани од брат му Арон Прочитај повеќе »

Братот на Ник од „Бекстрит бојс“ призна дека боледува од четири психички болести

Американскиот пејач Арон Картер, познат како помладиот брат Ник Картер, еден од членовите на популарната музичка група во деведесеттите „Бекстрит бојс“, признал дека боледува од …

Братот на Ник од „Бекстрит бојс“ призна дека боледува од четири психички болести Прочитај повеќе »

Scroll to Top