Нога

(Видео) Петар Грашо на концерт гризна обожавателка за нога

Хрватскиот пејач Петар Грашо на негов концерт гризе обожавателка за нога. На социјалните мрежи се појави и видеото од тој момент, додека тој пее на …

(Видео) Петар Грашо на концерт гризна обожавателка за нога Прочитај повеќе »

По пауза од една година, Серена Вилијамс му се врати на тенисот: Бев загрижена дека ќе ми заврши кариерата

Серена Вилијамс вели дека апсолутно била загрижена дека нејзината кариера е завршена по повредата на ногата минатата година. Тенисерката Серена Вилијамс изјави оти се сомневала дека …

По пауза од една година, Серена Вилијамс му се врати на тенисот: Бев загрижена дека ќе ми заврши кариерата Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тој е без една рака и нога, а шие како професионалец

Почнувајќи од пишувањата, цртањата, облекувањата, купувањата, полека се повеќе станал независен… Мадан Лал е роден во Харијани во Индија, но без рака, но тоа не …

(ВИДЕО) Тој е без една рака и нога, а шие како професионалец Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Има нога до грло, и стапало за Гинис – Русинката Екатарина се бори за светски рекорд

Екатарина се обидува да го собори Гинисовиот рекорд како жена со најдолги нозе на светот. Екатарина Лисина, поранешна професионална кошаркарка од градот Пенза, се надева …

(ВИДЕО) Има нога до грло, и стапало за Гинис – Русинката Екатарина се бори за светски рекорд Прочитај повеќе »

Scroll to Top