Ноне

(Фото) Ноне сака да ги тетовира градите

Поранешната пејачка Ноне Неделковска од своите пријатели и следбеници на Инстаграм побара совет дали да ги истетовира градите. Таа објави слика на која има нацртано …

(Фото) Ноне сака да ги тетовира градите Прочитај повеќе »

Ноне се огласи од Јамајка: Луѓе, не сум трудна, дебела сум!

Некогашната македонска поп-пејачка, Ноне Неделковска деновиве ужива на Јамајка, заедно со своето момче Рајан кој е таму роден. По неколкуте фотографии кои таа ги објави …

Ноне се огласи од Јамајка: Луѓе, не сум трудна, дебела сум! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Раскошното деколте на Ноне од сите можни агли

Ноне Неделковска можеби не е присутна на македонската медиумска сцена, но затоа апсолутно добро ги користи социјалните мрежи, пред се Фејсбук и Инстаграм со помош …

(ВИДЕО) Раскошното деколте на Ноне од сите можни агли Прочитај повеќе »