нов белград

(Видео) Маж претепал дете на улица затоа што му ѕвонело на домофон

Маж претепал дете среде Белград затоа што му ѕвонело на домофон. Немилиот настан се случил во саботата, а бил снимен од една од безбеднсните камери …

(Видео) Маж претепал дете на улица затоа што му ѕвонело на домофон Прочитај повеќе »

Чедомир Јовановиќ нападнал адвокат во центарот во кој се лекувал

Чедомир Јовановиќ го нападнал Дејан Дубаиќ, правниот застапник на амбулантата за рехабилитација при центарот за рехабилитација во Нов Белград. Во саботата Јовановиќ влезе во конфилкт …

Чедомир Јовановиќ нападнал адвокат во центарот во кој се лекувал Прочитај повеќе »

(Видео) Шерифовиќ му ја врати насмевката на ограбено девојче

Српската пејачка Марија Шерифовиќ објави видео од својата посета на Нов Белград во кое ја покажа својата хумана страна. Пејачката му ја врати насмевката на едно …

(Видео) Шерифовиќ му ја врати насмевката на ограбено девојче Прочитај повеќе »

(Видео) Беквалац во придружба на адвокат го напушти станот

Наташа Беквалац во 14:45 часот го напуштила својот стан на Дедиње во придружба на нејзиниот адвокат и сестра ѝ Тања Мркиќ. Облечена  во црна облека …

(Видео) Беквалац во придружба на адвокат го напушти станот Прочитај повеќе »

Scroll to Top