очекуваше

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа

Љубовниот заплет околу Аца Лукас и Соња Вуксановиќ, добива нова димензија, односно се случи пресврт. Веста за раскинување со новата девојка Бранислава и Лукас ги …

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ставија коза во кафезот на гладниот тигар – ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ!

Во еден руски парк во кафезот на тигарот беше уфрлена коза, како храна за гладниот тигар. Но, она што никој не го очекуваше, е дека …

(ВИДЕО) Ставија коза во кафезот на гладниот тигар – ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ! Прочитај повеќе »

Кога целиот свет мисли дека не јаде ништо, таа се појави во издание какво што никој не очекува

Целиот свет коментира колку килограми има актерката Анџелина Џоли, дали е на граница на анорексија, дали воопшто јаде нешто освен зрна, како што некои извори …

Кога целиот свет мисли дека не јаде ништо, таа се појави во издание какво што никој не очекува Прочитај повеќе »

Scroll to Top